Konkurs za posao u Njemačkoj firmi.

Poduzeće za projektovanje metalnih i fasadnih konstrukcija “3D‐Projekt” d.o.o. Hadžići
raspisuje konkurs za sljedeći profil radnika:

Projektant/Finalni konstruktor

VSS: građevinski/arhitektonski ili mašinski fakultet (bachelor/master)
Sa ili bez radnog iskustva sa obaveznim poznavanjem njemačkog jezika:
više izvršioca
Naša projektna kuća bavi se finalnim projektovanjem fasadnih konstrukcija od čelika,
aluminijuma i stakla kompleksnih geometrijskih oblika isključivo za inostrano tržište.

Uslovi:
 VSS: građevinski/arhitektonski ili mašinski fakultet (bachelor/master)
 Obavezno poznavanje njemačkog jezika (min. nivo B2) – poželjan Goethe‐certifikat
 Temeljno poznavanje barem jednog 2D/3D CAD Software‐a – (Autocad/Revit/Inventor) kao i dobro opšte poznavanje rada na računaru
 Iskustvo u struci je poželjno, ali nije nužno.

Lične osobine:
 Rad pod pritiskom projektnih rokova, savjesnost i preciznost u radu
 Osjećaj za 3D‐prostor
 Izražen timski rad i komunikativnost
 Spremnost na stalnu edukaciju i usavršavanje
 Interes za perfektno tehničko konstruktivno projektovanje

Opis poslova:
 2D/3D projektovanje metalnih i fasadnih konstrukcija
 Kreiranje adekvatnih tehničkih rješenja
 Izrada potrebne tehničke dokumentacije (predmjeri, radionički crteži i dr.) i usaglašavanje iste sa predstavnicima investitora.

Nudimo:
 Mogućnost dugogodišnje saradnje
 Tehničku obuku (probni rad) u trajanju do 6 mjeseci
 Rad na renomiranim svjetskim objektima
 Djelimičan rad od kuće

Vaš CV na njemačkom jeziku i prateću dokumentaciju pošaljite putem e‐maila najkasnije do 15.08.2016 uz obaveznu naznaku da ste oglas vidjeli na poslovnisaradnik.wordpress.com, na e‐mail: mehmedovic@3dprojekt.ba Kontakt osoba: Armin Mehmedović, Tel: 062 222 124, http://www.3dprojekt.ba

Advertisements